Zajęcia
87
zajęć
wybrano:
Lista zajęć
Genealogia
Poniedziałek
termin zostanie ustalony we wrześniu
edukacyjne
Grupa Obrzędowa „Chałupki”
Poniedziałek
Klub Karino
grupa I (zajęcia odbywają się raz w miesiącu)
integracyjne
Zajęcia ruchowe
Poniedziałek
Klub Jedność
termin zostanie ustalony we wrześniu
ruchowe
Angielski dla Ciebie
Poniedziałek
Klub Krzesławice
termin zostanie ustalony we wrześniu
językowe
Gimnastyka
Poniedziałek
09:30
- 10:30
grupa Pani Aneta
ruchowe
Język niemiecki
Poniedziałek
09:30
- 10:30
grupa I
językowe
Gimnastyka
Poniedziałek
10:30
- 11:30
grupa Pani Aneta
ruchowe
Język niemiecki
Poniedziałek
10:30
- 11:30
grupa II
językowe
Zumba
Poniedziałek
12:00
- 13:00
grupa I
ruchowe
Nauka gry na gitarze
Poniedziałek
13:00
- 18:00
Klub Aneks
termin do ustalenia indywidualnego
muzyczne
Strefa mieszkańca
Poniedziałek
16:00
- 19:00
Klub Zakole
spotkania
integracyjne
Karate
Poniedziałek
16:30
- 18:00
Klub Zakole
grupa I
ruchowe
Pantomima
Poniedziałek
17:00
- 18:00
Klub Wersalik
grupa I
teatralne
Warsztaty AkwareLove
Poniedziałek
17:00
- 20:00
Klub Krzesławice
zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu
plastyczne
Pilates
Poniedziałek
18:00
- 19:00
Klub Wersalik
grupa I
ruchowe
Improwizacja
Poniedziałek
18:00
- 19:00
Klub Wersalik
grupa I
teatralne
Fitness - nowość!
Poniedziałek
18:15
Klub Krzesławice
grupa I
ruchowe
Gimnastyka rehabilitacyjno - lecznicza
Poniedziałek
18:15
- 19:00
Klub 303
grupa
ruchowe
Zdrowy kręgosłup
Poniedziałek
18:15
- 19:15
Klub Mirage
grupa I
ruchowe
Pilates
Poniedziałek
19:00
- 19:45
Klub Krzesławice
grupa I
ruchowe
Ladies Project
Poniedziałek
19:00
- 20:00
Klub Dukat
grupa
taneczne
Gimnastyka
Poniedziałek
19:00
- 21:00
Klub Aneks
grupa I
ruchowe
Aerobik
Poniedziałek
19:30
- 20:30
Klub Mirage
grupa I
ruchowe
Pilates
Poniedziałek
19:45
- 20:30
Klub Krzesławice
grupa II
ruchowe
Gimnastyka wieku średniego
Poniedziałek
20:00
- 21:00
Klub Jedność
grupa I
ruchowe
Amatorski Zespół Wokalny „Jarzębina”
Wtorek
Klub Karino
grupa I (zajęcia odbywają się raz w miesiącu)
muzyczne
Pilates
Wtorek
09:30
- 10:30
Klub Mirage
grupa I
ruchowe
Gimnastyka
Wtorek
10:00
- 11:00
grupa Pani Kinga
ruchowe
Język angielski
Wtorek
13:00
- 21:00
Klub Aneks
termin do ustalenia indywidualnego uwzględniając podział na grupy
językowe
Ręko-dziełko
Wtorek
17:00
- 18:00
Klub Krzesławice
grupa
plastyczne
rękodzieło
Zespół Nutki
Wtorek
17:30
- 20:00
Klub Herkules
spotkanie
muzyczne
Szydełko i konwersacje
Wtorek
18:00
- 19:00
Klub Mirage
grupa I
językowe
rękodzieło
Zumba dla dorosłych
Wtorek
18:00
- 19:00
Klub Herkules
grupa I
ruchowe
Zumba
Wtorek
19:00
- 19:55
Klub Zakole
grupa I
ruchowe
Salsa Solo - nowość!
Wtorek
19:15
- 20:15
Klub 303
grupa
taneczne
Język angielski
Wtorek
19:20
- 20:20
Klub 303
Dorośli - zajęcia on-line (A2/B1 niższy średniozaawansowany)
językowe
Pilates/stretching
Wtorek
19:30
Klub Pod Kasztanami
grupa I
ruchowe
Zumba
Wtorek
19:30
- 20:30
Klub Mirage
grupa I
ruchowe
Wzmocnione
Wtorek
19:30
- 20:30
Klub Jędruś
grupa I
ruchowe
Zumba dla dorosłych
Środa
Klub Karino
grupa I
ruchowe
Klub Aktywnych Kobiet
Środa
Klub Karino
grupa I (zajęcia odbywają się raz w miesiącu)
integracyjne
Nauka gry na Keybordzie
Środa
Klub Mirage
termin do ustalenia indywidualnego
muzyczne
Język angielski
Środa
13:00
- 21:00
Klub Aneks
termin do ustalenia indywidualnego uwzględniając podział na grupy
językowe
Strefa mieszkańca
Środa
16:00
- 19:00
Klub Zakole
spotkania
integracyjne
Haft matematyczny
Środa
17:00
Klub Wersalik
zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu w formule: dwa tygodnie zajęcia, dwa tygodnie przerwy
rękodzieło
Język angielski
Środa
17:00
- 18:00
Klub 303
Dorośli (B1 niższy średniozaawansowany)
językowe
Warsztaty kreatywnego pisania dla dorosłych - nowość!
Środa
17:00
- 20:00
Klub 303
zajęcia 2 x w miesiącu
inne
Język angielski - dla dorosłych
Środa
17:40
- 18:25
Klub Mirage
grupa I
językowe
Język angielski
Środa
18:10
- 19:10
Klub 303
Dorośli (B1/B2 średniozaawansowany)
językowe
W zdrowym ciele zdrowy duch - gimnastyka dla dorosłych
Środa
18:15
- 19:15
Klub Dukat
grupa I
ruchowe
Szycie ręczne dla dorosłych
Środa
18:30
Klub Mirage
spotkania
rękodzieło
Zdrowy kręgosłup
Środa
18:30
- 19:30
Klub Mirage
grupa II
ruchowe
Gimnastyka rehabilitacyjno - lecznicza
Środa
18:45
- 19:30
Klub 303
grupa
ruchowe
Gimnastyka wieku średniego
Środa
18:45
- 19:45
Klub Jedność
grupa II
ruchowe
Pilates
Środa
19:00
- 19:45
Klub Krzesławice
grupa I
ruchowe
Fitness
Środa
19:00
- 19:55
Klub Zakole
grupa I
ruchowe
Klub dyskusyjny dla dorosłych - nowość!
Środa
19:15
- 20:45
Klub 303
zajęcia 1 x w miesiącu
inne
Język angielski
Środa
19:25
- 20:25
Klub 303
Dorośli (B2 wyższy średniozaawansowany)
językowe
OK Impro
Środa
19:30
Klub Zgody
grupa I (zajęcia odbywają się w co drugą środę)
teatralne
Aerobik
Środa
19:30
- 20:30
Klub Mirage
grupa II
ruchowe
Zumba Fitness
Środa
19:45
Klub Pod Kasztanami
grupa I
ruchowe
Pilates
Środa
19:45
- 20:30
Klub Krzesławice
grupa II
ruchowe
Salsa i tańce latynoamerykańskie - nowość!
Środa
19:45
- 20:45
Klub 303
dorośli
taneczne
Joga
Środa
20:00
- 21:00
Klub Jedność
grupa I
ruchowe
Grupa "Karinki"
Czwartek
Klub Karino
grupa I (zajęcia odbywają się raz w miesiącu)
muzyczne
Zumba Gold
Czwartek
09:30
- 10:20
Klub Mirage
grupa I
ruchowe
Gimnastyka
Czwartek
11:00
- 12:00
grupa Pani Ania
ruchowe
Język angielski
Czwartek
11:00
- 12:00
grupa I
językowe
Język angielski
Czwartek
12:00
- 13:00
grupa II
językowe
Język angielski
Czwartek
13:00
- 21:00
Klub Aneks
termin do ustalenia indywidualnego uwzględniając podział na grupy
językowe
Koło seniora
Czwartek
15:00
- 16:30
Klub 303
spotkanie
integracyjne
Klubowa Grupa Poetica
Czwartek
16:00
- 17:00
Klub Dukat
obecnie nie są prowadzone zapisy do grupy
integracyjne
Kurs komputerowy dla dorosłych
Czwartek
17:00
- 18:30
Klub Herkules
grupa I
edukacyjne
Joga
Czwartek
18:30
- 19:25
Klub Wersalik
grupa I
ruchowe
Kurs komputerowy dla dorosłych
Czwartek
18:30
- 20:00
Klub Herkules
grupa II
edukacyjne
Zumba dla dorosłych
Czwartek
18:45
- 19:45
Klub Jedność
zajęcia odbywają się co drugi czwartek
taneczne
ruchowe
Gimnastyka
Czwartek
19:00
- 21:00
Klub Aneks
grupa I
ruchowe
Pilates/stretching
Czwartek
19:30
Klub Pod Kasztanami
grupa II
ruchowe
Latino Solo
Czwartek
19:30
- 20:30
Klub Wersalik
Grupa I
taneczne
Zumba Fitness - nowość!
Czwartek
20:45
- 21:45
Klub Dukat
grupa
ruchowe
Klub Seniora
Piątek
Klub Karino
grupa I (zajęcia odbywają się raz w miesiącu)
integracyjne
Joga
Piątek
11:00
- 12:00
grupa I
ruchowe
Język angielski
Piątek
13:00
- 21:00
Klub Aneks
termin do ustalenia indywidualnego uwzględniając podział na grupy
językowe
Rękodzieło
Piątek
14:00
- 16:00
grupa
rękodzieło
Strefa mieszkańca
Piątek
16:00
- 19:00
Klub Zakole
spotkania
integracyjne
Twórcza pracownia
Piątek
17:00
- 18:30
Klub Wersalik
grupa I
rękodzieło
W zdrowym ciele zdrowy duch - gimnastyka dla dorosłych
Piątek
19:15
- 20:15
Klub Dukat
grupa I
ruchowe
2
zajęcia indywidualne